Нова доба: творча зустріч з Богданою Гайворонською

0
1228

Нарешті подія, на яку ми всі довго чекали — сольник Богдани Гайворонської — поетки, музикантки, співачки, журналістки і навіть мисткині, що вправно плете вишукані прикраси з бісеру!

Три роки Богдана віддавала свій час, знання і, головне, душу роботі з молодими авторами і митцями на посаді секретаря по роботі з молоддю в Національній спілці письменників України, створила улюблений всіма «Творчий Ковчег», де могли виступити всі охочі і поділитися своєю творчістю, а також літературно-освітній проект «Майстри слова», гостями якого стало багато відомих українських письменників. Очолювала Богдана і великий поетично-бардівський фестиваль «Ірпинський Парнас», який три роки поспіль збирав поетів та бардів з України та закордону.

Але минає час і все змінюється. Богдана змінила сферу діяльності, але не зрадила собі і творчості. Настав час знайомитись з такою Богданою, якою вона є — надзвичайно обдарованою авторкою віршів та пісень, виконавицею та мисткинею!

Отже, ми запрошуємо на творчу зустріч з Богданою Гайворонською до Національного музею літератури України, яка відбудеться в рамках проекту «Нова доба», започаткованого спільно Національною спілкою письменників України НСПУ та Національним музеєм літератури України.

І ще одна новина — у зв’язку з тим, що зустріч з Богданою відбудеться в останню середу місяця, вхід до музею вільний!

Чекаємо дуже-дуже!

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я