Запрошуємо на концерт за участі Люцини Хворост

0

Історичний клуб “Холодний Яр” та Національна спілка письменників України запрошують киян і гостей столиці на мистецький захід під назвою “Концерт на Банковій”, який розпочнеться 28 червня о 17.00 на ґанку Будинку письменників (вул. Банкова, 2).

Перед концертом з вітальним словом виступлять голова НСПУ Михайло Сидоржевський та президент Історичного клубу “Холодний Яр” Роман Коваль.

Участь у дійстві приймуть співачка з Харкова Люцина Хворост, заслужені артисти України Тарас Силенко і Кирило Стеценко, автори-виконавці Неля Франчук, Анатолій Сухий, Гриць Лук’яненко, Валерій Мартишко, Володимир Самайда, поетеса Олена О’Лір, заслужений діяч мистецтв Володимир Гонський, заслужений діяч естрадного мистецтва України Василь Панченко, редактор газети “Культура і життя” Євген Букет та інші діячі нашої культури. 

Під час концерту будуть представлені книжки про Українську революцію, а саме книга Романа Коваля “Скажи батькам, що був чесний”, повість Юрія Коцегуба “Болбочан: поміж двох вогнів”, а також поетична збірка Василя Ковтуна “Дорогою через Майдан”.

Вестиме захід – Роман Коваль.

Співорганізатори – Київська міська організація ВО “Просвіта”, видавництво “Холодний Яр” та видавець Марко Мельник.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я