«Камертон»: серед фіналістів — Таня П’янкова!

0

Триває знайомство з молодими авторами України та української діаспори, чиї твори незабаром озвучать на сцені столичного Будинку письменників НСПУ майбутні актори – студенти Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Фіналісткою другого концерту «Камертона» стала Таня П’янкова!

Таня П’янкова народилася в смт Вигода на Прикарпатті. За освітою філолог української мови та літератури. Авторка поетичних збірок «Заплакане щастя» (2003), «Цілунок в тім’я» (2015), «Culpamea» (2016), іронічної повісті «Кролівна» (2016), романів «Сонце в подолку» (2018) та «Чужі гріхи» (2020).
Член Національної спілки письменників України.

Лауреат поетичних премій «Гранослов» (2008), «З точки зору осені» (2005 і 2015), Премії Ордену Карпатських Лицарів (2015), Премії ім. Пантелеймона Куліша (2018).
Видавець. Маркетолог. Співзасновниця та креативний директор Літературної агенції «Зілля». Організатор літературних перфомансів.

Працює в жанрі поетичних замовлянь із використанням галицького, бойківського, лемківського діалектів та циганської (ромської) мови.

Нагадуємо, другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон» відбудеться 20 березня о 18:00 в Будинку письменників НСПУ (Київ, вул. Банкова, 2).

Під час концерту звучатиме сучасна і класична інструментальна і вокальна музика від відомих музикантів і талановитих студентів Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, а також поезії фіналістів «Камертона» в акторському виконанні. Низка концертів за підтримки літературного агента з США Єлизавети Соломатіної триватиме упродовж 2020 року. Найкращі поетичні твори увійдуть до аудіоантології сучасної української поезії у співпраці з проектом «Слухай!», а також будуть опубліковані на сторінках літературних видань України і зарубіжжя.

Також звертаємо увагу охочих долучитися до проєкту в якості учасників. До 2 квітня триває добір поезій. Умови читайте тут: https://nspu.com.ua/…/molodih-poetiv-zaproshujut-do-uchast…/.

Кабінет молодого автора НСПУ
#Камертон
#Музично_поетичний_салон_Камертон

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я