Розпочався прийом творів на конкурс оповідань «Open World»

0

Розпочався прийом робіт на Всеукраїнсьий Конкурс оповідань «Open World».

Умови конкурсу оповідань «Open world» 2020:

1. На конкурс приймаються прозові твори українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіокниги тощо. Переможці “Open world”-2019 не мають права надавати свої роботи на конкурс «Open world»-2020.

2. Максимальна кількість слів конкурсного твору — 3000, мінімальна – 1500. Оповідання, які не відповідають встановленому ліміту слів, до конкурсу не допускаються.

3. За умови безкоштовної участі автор надає одне оповідання. Автор може надати два або більше текстів при сплаті оргвнеску у розмірі 100 грн. за кожен додатковий твір. Реквізити для сплати будуть надані організаторами у приватному листуванні з автором.

4. Тема творів: вільна. Твори повинні відповідати жанровим характеристикам, властивим оповіданню.

5. Правила оформлення: роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. PDF-файли, документи Word з картинками розглядатися не будуть.

6. Оповідання приймаються у електронному вигляді на скриньку «openworldkonkurs@gmail.com». Лист на конкурс повинен мати тему «Open world» та містити два файли:

— перший з назвою оповідання і текстом,
— другий файл (супровідний) із інформацією про автора: справжнє ім’я, контактна інформація (номер телефону і адреса електронної пошти), назва конкурсної роботи. Якщо оповідання подається на Спецвідзнаку (твір, пов’язаний з Сумщиною) , обов’язково потрібно це зазначити у супровідному файлі.
Усі твори, отримані за конкурсний сезон, кодуються. Кожному оповіданню присвоюється номер для забезпечення максимальної об’єктивності оцінки.

7. Вік учасників: 18 та старші

8. Початок конкурсу – 1 травня 2020 року. Кінцевий термін подання матеріалів: 1 листопада 2020 року. Всі твори повинні бути подані не пізніше півночі 1 листопада 2020 року за київським часом.

9. Дата оголошення переможців: 15 грудня 2020 року. Умови проведення урочистої церемонії ( або умови дистанційного нагородження) будуть повідомлені окремо.

Оповідання оцінюватимуться групою авторитетного журі.

Фінансові нагороди за 1, 2 і 3 місця:

Перше місце: 10 000 грн
2 місце: 7500 грн
3-е місце: 5000 грн

Спецвідзнака 1: 3000 грн. За твір, тематика якого пов’язана з Сумською областю ( про вихідців з Сумської області, історію міст, селищ, тощо).

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані у колективній збірці за результатами двох конкурсів, тобто кожні 2 роки. Перша збірка вийде в 2021 році, буде представлена в Україна та за її межами.

Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам. Всі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

Подані оповідання є власністю авторів. Конкурс зобов’язується дотримуватися юридичних формальностей у сфері авторського права при взаємодії з авторами.

Інформація зі сторінки Конкурсу оповідань «Open World»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я