Список учасників поетичних та музичних конкурсів «Інтереальності», які увійшли в короткі списки

0
1004

Ми нагадуємо, що 3 та 4 серпня в Києві відбудеться VII Міжнародний літературно-музичний фестиваль «Інтереальність». Імена переможців будуть оголошені безпосередньо на фестивалі. Ми рекомендуємо всім фіналістам бути присутніми на оголошенні переможців, адже в цьому довгому списку є імена наших лауреатів, і хтозна — можливо, це буде саме ваше ім’я.

Тому просимо вже зараз потурбуватися про квитки і поселення, адже набагато приємніше отримувати дипломи і нагороди безпосередньо на фестивалі, аніж потім поштою.

Будемо раді бачити всіх — і учасників, і гостей!

Детальніша інформація та програма — в групі фестивалю на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/326652624167863/

Анастасія Лобанова
IngiGerda
Альона Овсянникова
Анастасія Макарова
Анастасія Сорокіна
Анатолій Голубовський
Андрій Дюка
Андрій Колодійчук
Андрій Чупахін
Анна Вязьмітінова
Анна Калита
Анна Кисельова
Анна Маліцька
Анна Соболєва
Анна Тащенко
Антоніна Творіна (Антанія)
Аркадій Томулець
Валентина Люліч
Валентина Чайковська
Валерій Тамбов
Василь Мельников
Викторія Єрусалимська
Вікторія Славінська
Вікторія Хоню (Вікторія Осташ)
Віра Свистун
Віра Суханова
Вячеслав Рассипаєв
Галина Бокшань
Галина Рибачук-Прач
Глеб Ситько
Дмитро Черашній
Жанна Черноброва
Ігор Маркес
Ігор Туров
Іма Микуліна
Інеса Доленник
Іра Сон
Ірина Іваськів
Ірина Кабачкова
Ірина Рипка
Ірина Сажинська
Ірина Сюткіна
Ірина Юрчук
Катерина Бойко
Катерина Єгоренкова
Кирило Провоторов
Леонід Кисельов
Лефара Шадріс
Лія Алтухова
Любов Костянець (Любов Хількевич)
Любов Лисенко (Марґо Ґейко)
Любов Майорова
Людмила Буйлова
Людмила Дунець
Людмила Камерон
Людмила Машковская
Людмила Чеботарьова (Люче)
Максим Коровниченко
Мар’яна Крамар
Маргарита Каменева
Марина Данилова
Марина Мірошина
Марина Юнг
Марія Гев
Марія Горчаковська
Михаїл Пучковський
Надія Капінос
Надія Семена
Наталія Андреєва
Наталія Іванова
Наталія Писаренко
Наталія Філіппова
Наталка Поклад
Наталя Мазур
Ніна Дедлова
Ніна Хмельницька (Ніколь Нешер)
Оксана Шипіцина
Олег Озарянин
Олег Чмуж
Олександр Дулішкович
Олександр Макаров
Олександр Палюшкевич
Олександр Поршнєв
Олександр Хачков
Олексей Курилко
Олексій Костромін
Олексій Пандем
Олена Кочергіна
Олена Лещинська
Ольга Андрєєва
Ольга Воробйова
Палад
Радислав Власенко (Радислав Гуслін)
Рок-гурт TVOЯ
Рудокоса Схимниця
Саблезуба Кішка
Світлана Андронік-Шимановська
Світлана Балагула
Світлана Ткаченко
Сергей Зінченко
Сергій Бедусенко
Сніжана Біла
Тетяна Левицька
Тетяна Мирошниченко
Тетяна Потапович
Тетяна Соловйова
Юлія Качула
Юлія Небо
Юлія Стиркіна
Яна Демчук
Ярослав Костюк

Оргкомітет

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я