Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив країну-почесну гостю 2027

0
159

Країною-почесною гостею Франкфуртського книжкового ярмарку 2027 року стане Чилі.  Про це повідомив президент і генеральний директор Frankfurter Buchmesse Юрген Боос.

Франкфуртський книжковий ярмарок у 2027 році відбудеться з 6 по 10 жовтня. Це буде 79-те проведення ярмарку.

Повний перелік майбутніх почесних гостей:

Офіційну угоду щодо програми «Почесний гість Чилі» у 2027 році підписали в чилійській столиці Юрген Боос і міністерка культури Чилі Кароліна Арредондо Марзан.

Угода робить Чилі четвертим ринком Латинської Америки, який стане почесним гостем Франкфуртського книжкового ярмарку після Мексики в 1992 році, Бразилії в 1994 і 2013 роках та Аргентини 2010 році. Почесною гостею Frankfurter Buchmesse у 1976 році була вся Латинська Америка.

Юрген Боос сказав: «Коли Чилі стане почесною гостею, ми не лише дізнаємося більше про яскраву та молоду видавничу сцену Чилі й відкриємо нові літературні голоси, але й заглибимося в літературний світ таких відомих письменників, як Пабло Неруда, Ізабель Альєнде та Роберто Боланьо. Ті, хто вже подорожував до Чилі, будуть знайомі з захоплюючим, широким і чистим небом, усипаним зірками, яке ми бачимо над пустелею Атакама. Я дуже радий, що почесний гість візьме це зображення, показуючи нам, як небо та зірки розповідають власні історії, впливають на чилійську творчість і літературу та можуть бути пов’язані з ними».

Кароліна Арредондо Марзан сказала: «Ми глибоко вдячні за те, що нас обрали почесними гостями Франкфуртського книжкового ярмарку 2027 року, найвідомішого, впливового та найавторитетнішого такого роду у світі. Очолення ярмарку — це чудова нагода продемонструвати світові життєву силу, оригінальність і красу чилійської літератури, а також винахідливість багатьох видавництв, які допомагають новим літературним голосам знайти свою авдиторію».

Програма зосереджена як на демонстрації літературної культури ринку почесних гостей франкфуртським професіоналам міжнародної торгівлі та німецькому ринку, так і на забезпеченні основної платформи для прав на публікацію та переклад на гостьовому ринку, що є серцевиною комерційного контексту професійної виставки.

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок у 2023 році відвідали щонайменше 105 тисяч професійних відвідувачів зі 130 країн. Загальна кількість відвідувачів склала 215 тисяч.

Джерело: Publishing Perspectives

Чільне фото: Chilean ministry of culture

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я