Латвія допоможе українським ЗМІ з купівлею генераторів: яку суму виділили

0

Влада Латвії допоможе українським засобам масової інформації з купівлею генераторів. Уряд країни ухвалив відповідне рішення.

Про це повідомляє видання Delfi.

Допомога Латвії

Латвійські урядовці підтримали рішення про виділення 559,6 тисячі євро з державного бюджету на «непередбачені витрати» для Державних громадських телерадіокомпаній України.

Зазначається, що кошти передадуть Раді громадських електронних ЗМІ (SEPLP) на купівлю дизельних генераторів, необхідних для роботи українських масмедіа.

Наприкінці листопада цього року Міністр культури та інформаційної політики України звернувся до міністрів культури держав-членів Європейського Союзу з проханням надати допомогу українському культурному сектору та ЗМІ через складну зиму. Йшлося про велику потребу у генераторах.

Більше про допомогу Україні

Нагадаємо, посли держав Європейського Союзу одноголосно погодили пакет фінансової допомоги для України у розмірі 18 млрд. євро.

Сполучені Штати виділили Україні 55 млн доларів на відновлення енергосистеми, яка постраждала від агресії росії. Кошти надійдуть із фондів USAID.

Також США можуть надати Україні додатковий обсяг природного газу на опалювальний період. З таким проханням звернувся голова правління НАК «Нафтогаз-Україна».

Ще ми писали, що уряд Німеччини надасть Україні 56 млн євро фінансової допомоги та 350 потужних генераторів. Гроші спрямують на відновлення енергетичних об’єктів, що вийшли з ладу після російських атак ракет.

Ксенія Лисновська

novyny.live

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я