У Литві заборонили трансляцію російських та білоруських каналів

0
239

Литовський Сейм у терміновому порядку ухвалив поправку до закону, що передбачає тимчасову заборону на трансляцію російських та білоруських каналів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Delfi.

«Сьогодні не може бути жодних сумнівів у тому, що ми маємо захистити свій інформаційний простір», — сказав голова Комітету Сейму з культури Вітаутас Юозапайтіс.

Представник фракції регіонів Пятрас Гражуліс зазначив, що охочі дивитися російські чи білоруські програми завжди знайдуть для цього способи.

Рішення було ухвалено в терміновому порядку, оскільки в п’ятницю минув термін дії постанови Сейму про введення надзвичайного стану на всій території країни, яка забороняла ретрансляцію програм, що поширюють дезінформацію.

Тим часом новий декрет про надзвичайний стан уже не передбачав цю заборону, оскільки режим НП залишався в силі лише на кордоні з росією та білоруссю.

За даними Мінкультури Литви, основні медіа-канали росії та білорусі вже обмежені після російського вторгнення до України у лютому рішеннями литовських відомств або на підставі санкцій Євросоюзу та США.

Нагадаємо, що Литва та інші країни не зобов’язані рятувати росіян від мобілізації. Про це заявила прем’єр-міністр Інгріда Шимоніте.

Також, Литва привела до підвищеної боєздатності війська на тлі часткової мобілізації в рф.

Литва передасть Україні дрони-камікадзе Warmate, які були закуплені в рамках ініціативи компанії «Legion Of Boom».

Дмитро Браславський

rbc.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я