У Луцьку психологиня з Миколаєва заснувала літературний клуб: як він працює, і що читають учасники

0
173

У Луцькій центральній бібліотеці для дорослих діє літературний клуб «Читаюча молодь», який веде психологиня Аліна Іванова з Миколаєва. Зібрання відвідують підлітки та дорослі.

Суспільному Аліна Іванова розповіла: переїхала з сім’єю до Луцька торік у квітні через обстріли та відсутність води.

У Миколаєві вона відвідувала літературний клуб своєї подруги. Переїхавши до Луцька, психологиня вирішила організувати подібні обговорення книг із молоддю.

«Я підбираю книги, які пропоную на вибір, щоб читати ті, які отримували якісь високі винагороди, або книги, які були лауреатами. Ти читаєш ті біографії, обговорюєш це, розповідаєш і в рамках цього ти ще збагачуєшся знаннями», – говорить жінка.

Засновниця літературного клубу Аліна Іванова. Суспільне Луцьк

Літклуб в бібліотеці працює вже пів року. Щомісяця учасники обирають нову книгу. Зі слів Аліни Іванової, для прочитання пропонуютьсякниги художньої літератури українською мовою, зміст яких не перевищує 500 сторінок.

Зібрання літературного клубу в бібліотеці. Суспільне Луцьк

Цього разу учасники клубу обговорювали роман американського письменника Джорджа Сандерса «Лінкольн у Бардо».

Книга, яку зараз опрацьовують учасники літературного клубу. Суспільне Луцьк

«Остання книга мені складно далася, але я подужала її всю. Я вважаю, що дуже важливим є читати і розвиватися. Необхідно підтримувати український книжковий ринок», – каже учасниця клубу Вікторія Зленко.

Учасниця клубу Вікторія Зленко. Фото: Луцька центральна бібліотека

Зі слів бібліотекарки Людмили Кушнір, до літературного клубу «Читаюча молодь» долучаються лучани від 14 до 35 років, на обговорення книг приходить орієнтовано десять учасників. Зібрання триває півтори години.

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я