UKRAINE WAR DAIRY 2022: українське видавництво збирає історії про початок повномасштабної війни з росією

0
481

Видавництво «BOOKSHA» збирає фотографії та розповіді у розділ «Укриття» для видання колективного щоденника «UKRAINE WAR DAIRY 2022». Про це «Суспільне. Культура» повідомили у пресрелізі.

Щоденник складатиметься з низки розділів: крім частини про початок війни, книжка міститиме історії людей про виїзд із гарячих точок у перший тиждень повномасштабного вторгнення росії, розповіді про перебування в укриттях під час бомбових і ракетних ударів, історії захисників ЗСУ, ТрО й добровольчих батальйонів, щоденникові тексти мешканців, які перебували та залишаються на окупованих росією територіях, розповіді біженців, які виїхали за кордон, тексти українців, які вже тривалий час мешкають за кордоном, спостерігають за подіями в Україні та допомагають дистанційно.

UKRAINE WAR DAIRY 2022: українське видавництво збирає історії про початок повномасштабної війни з Росією

Фото: BOOKSHA. Мокап щоденника UKRAINE WAR DAIRY 2022, видавництво BOOKSHA

Команда видавництва почала збирати матеріали для книжки 28 березня 2022 року – це і текстові, і візуальні матеріали, які стануть документальними свідченнями та архівом спогадів війни 2022 року в Україні.

Варто зазначити, що це не конкурс і редакція не відбиратиме «кращі» або «найщемливіші» історії – кожен матеріали організатори спробують додати у видання.

UKRAINE WAR DAIRY 2022: українське видавництво збирає історії про початок повномасштабної війни з Росією

Фото: supportyourart.com. Фото з архіву Ярослава Солопа, 1.03.2022 року

Надіслати фотографії та тексти про своє перебування в укриттях, підвалах, помешканнях, підземних парковках, станціях метро й бомбосховищах може кожен охочий до 1 червня 2022 року на пошту yaroslav.solop@gmail.com

Нещодавно Your Art публікував фрагмент із першої частини «Ukraine. War diary 2022» про ранок повномасштабного вторгнення. Історію про 24 лютого 2022 року написала Наталія Ісупова, вчителька англійської мови середньої школи міста Києва № 57, засновниця проєктів Goodbuyfashion та «ХОДА. Фестиваль Пішохідної Культури». Прочитати текст можна за посиланням.

Поліна Горлач

Чільне фото — з архіву Іллі Ісупова, 2022 рік

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я