Відбулася зустріч членів журі секції «Літературна творчість» з обговорення підсумків заочного оцінювання доробку юних поетів і прозаїків

0

2 травня у офісі Малої академії наук України відбулася зустріч членів журі секції «Літературна творчість» з обговорення підсумків заочного оцінювання доробку юних поетів і прозаїків.

Про це повідомляє facebook.com.

А захист робіт в онлайн-режимі та конференція відбудуться 15 і 16 травня.

Нам приємно було знову зустрітися, адже не бачилися від листопада. У цих знімках невипадково постав рояль, адже ноти для нього та інших інструментів, оркестрів, хорів і вокалістів в Україні тепер видаються дуже рідко. І заповнити цю прогалину вирішив наш колега, доцент Національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, міжнародний секретар секції літератури Європейської академії наук, мистецтв і літератури Dmytro Chystiak . Він презентував нам і подарував кожному видану за підтримки Київської міськдержадміністрації збірку музичних творів (вокальних фресок) визначного українського композитора Володимира Губи «Київ — серце України» на вірші українських та зарубіжних поетів.

Серед них ми раді були побачити й ім’я Дмитра Чистяка, який також переклав українською для втілення в музиці низку поезій бельгійських поетів-символістів та написав передмову «Неперебутня весна київського Майстра»(вид-во «Саміт-книга»).

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я