Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

М. Сидоржевський інформував про часткове погашення боргу орендарями приміщень Будинку письменників НСПУ на Банковій, 2. Деякі справи щодо фінансових відносин НСПУ і орендарів приміщень на Банковій продовжують розглядатися в судовому порядку.

Щодо діяльності в Україні організацій-клонів НСПУ доповів відповідальний секретар НСПУ М. Гриценко. Наразі Секретаріат НСПУ готує лист до Міністерства юстиції України та СБУ з приводу незаконного використання назви та похідних від назви Національної спілки письменників України сторонніми організаціями.

М. Гриценко також доповів про становище в Луганській обласній організації НСПУ. Як відомо, ухвалою Правління НСПУ, яке відбулося у жовтні минулого року, ЛОО НСПУ ліквідована. Процес створення нового осередку НСПУ на Луганщині триває.    

Очільниця Дирекції управління майном НСПУ Тетяна Давиденко доповіла про поновлення роботи БТП «Ірпінь» у літній період. Нагадуємо, що розцінки на проживання в Будинку творчості затверджені на минулому засіданні Секретаріату і опубліковані на офіційних інформаційних ресурсах НСПУ.

Ухвалою Секретаріату затверджено зміни в складі журі Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов»: зі складу журі виведено Марію Морозенко, Тетяну Винник, Катерину Девдеру, Роксану Тимків, Наталю Тисовська, Світлану Короненко; до складу журі кооптовано Ольгу Ольхову, Василя Кузана, Аллу Дибу, Теодозію Зарівну, Ігоря Павлюка, Дмитра Чистяка.

Під час засідання Секретаріату були також розглянуті інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я