Невідворотне: нова книга Юлії Бережко-Камінської

0

Побачила світ сьома книга сучасної української поетеси Юлії Бережко-Камінської «Невідворотне», до якої увійшли нові поезії (2018–2019 рр.) і добірка більш ранніх творів, написаних упродовж 15-ти років, у новій редакції.

Поезія Юлії Бережко-Камінської класична за формою, глибока за змістом, наповнена живими образами та вражаючою густотою авторської думки, тож неспроста з кожним новим виданням набирає все більшої популярності в Україні.

«Людина безсила перед невідворотнім. Бо це – врожай посіяного. Кожним із нас окремо і всіма разом. Його ми пожинаємо щодня і щодня знову закладаємо зерна нових ужинків, які рано чи пізно, але настануть. Хто що сіяв, у того те й виросте. Невідворотно. Ухилитися від цього неможливо. Боятися – нерозумно. Невідворотне потрібно лише прийняти, переосмислити, пропустити через долю і піти на зустріч іншій невідворотності, на яку вже чекаєш зі щасливим хвилюванням», – пише авторка.

Метафоричність поетичних рядків Юлії по-особливому перегукується і посилюється ще однією лінією книги – роботами відомого в Україні та Європі фотомайстра, куратора фотовиставок, члена художньої майстерні «Kulturwerkstatt Trier» (Німеччина) Юрія Косіна.

 

Відгуки про книгу

 

Попередня книга Юлії Бережко-Камінської «Пошепки і вголос» була номінована на Шевченківську премію. І не випадково. На моє переконання, Юлія закінчила літературну школу Ліни Костенко з золотою медаллю та університет Ліни Костенко з відзнакою. Є в неї і лінокостенківська афористичність, і темперамент, є й шекспірівські пристрасті, і меланхолія – вся райдуга в усіх кольорах і відтінках. У любовній ліриці Юлії є справжні – боюся високих слів, але скажу – шедеври, які б я включив до будь-якої антології сучасної української поезії.

Василь Герасим’юк,

поет, лауреат Шевченківської премії

 

У моменти життєвих негараздів, болючих душевних потрясінь і стресів відкрийте для себе поезію Юлії. Ви відчуєте, що все це можна пережити, перевернути чергову сторінку Книги Життя, обернути все на краще, щоб жити далі в радості, любові й гармонії зі світом.

Єлизавета Соломатіна, 

літературний агент, меценат (США)

 

Юлія Бережко-Камінська вже давно пройшла період поетичних проб та усвідомила, що поезія для неї – не ремесло, а спосіб життя. Афористичність – одна чи не з найяскравіших ознак і прикмет її творів. Це вже те, що межує з віртуозністю і точністю поетичного вислову найвищої проби. Поезії Юлії у своїй більшості дуже мелодійні, навіть наспівні. Вони ніби просяться в пісню, й чимало з них стали піснями.

Світлана Короненко, 

письменниця, журналіст

 

Замовити книгу можна за тел.: (050) 77-111-97

або за ел. адресою: lira7@ukr.net 

400 сторінок, тверда обкладинка

Вартість – 150 грн.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я