Бути чесним із собою: Володимир Винниченко

0

Книга Станіслава Кульчицького «Володимир Винниченко: «Бути чесним з собою…» розповідає про життя і політичну діяльність Володимира Винниченка (1880-1951) — професійного революціонера, одного з керівників Української соціал-демократичної робітничої партії і Української Народної Республіки, безкомпромісного борця з ленінсько-сталінською тоталітарною системою, талановитого письменника і драматурга, харизматична особистість якого істотно позначилася на перебігу революційних подій 1917-1919 рр. в Україні.

Автор полемізує з поширеними в історіографії оцінками В.Винниченка як націонал-комуніста і доводить, що його світогляд не мав нічого спільного з ленінсько-сталінською системою поглядів на взаємовідносини особи, держави і суспільства.
Слід сподіватися, що перед новими поколіннями українських громадян постать Володимира Винниченка постане в усій своїй істинній величині.

Онлайн-обговорення книги відбудеться на платформі Google meet.
19 вересня в суботу.
Початок о 16.00 годині

Гість: доктор історичних наук — Станіслав Кульчицький.

Зареєструватися на подію можна тут:

На заході діє благодійний донейт.
Партнери заходу: Музей шістдесятництва, громадська організація «Міжнародна фундація розвитку», газета «Культура і життя», радіо Голос Донбасу, сайт телеканалу «Навігатор ТВ», сайт «Український інтерес», журнал «Культурний тренд», Культурна реферантура ОУН, Центр дослідження проблематики українського шістдесятництва, Кабінет молодого автора НСПУ, Луганський обласний краєзнавчий музей, Український парламентський клуб «Нація»

Куратор проєкту — журналіст, письменник, літературний критик Ярослав Карпець

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я