Мистецький проект «Творчий ковчег» представляє: Анна Тащенко

0

Молодіжний мистецький проект «Творчий ковчег» два роки поспіль кожної другої суботи місяця збирає в стінах Будинку письменніків НСПУ цікавих творчих людей. Пишаємось своїми гостями, серед яких вже декілька разів представляла свою творчість талановита поетеса із Києва Анна Тащенко. 9 лютого Анна знов завітає з виступом до нас.

От що Анна говорить про себе:

«Як цінитель літератури я нагадую попередніх цінителів, і псують мене все ті ж одвічні питання. Пишу українською й російською, публікуюся зазвичай під псевдонімом із давньою історією «Анна Лисицина». Соціолог, кандидат наук, викладач.

Суджу інших на різних конкурсних майданчиках літературних сайтів з 2014 р. і досі, намагаючись за участі як ліриків, так і пародистів хоча б локально перемагати «каламуть літератора» (с). З 2017 р. роблю це й у ролі редактора та критика сайту «Литсеть».

Будучи судимою, отримала гран-прі на «Крилатому Сузір’ї – 2018», срібний приз і перемогу на «ІнтеРеальності – 2018», срібні призи на «КаеРоманії – 2018», «Слов’янській Лірі – 2018» та IV командному Міжпортальному поетичному конкурсі 2018 р., бронзові призи на «ІнтеРеальності – 2017» та «Країні березового ситцю – 2018», лаври лауреата на «Шодуарівській Альтанці – 2018» і фіналіста на «Слов’янській Лірі – 2018» та «Мінських мостах без кордонів – 2018»… і т. д. і т. п. у дрібніших літературних подіях.

У 2015 р вийшла власна книга віршів «Нотатки поетосоціолога 2013-2014 (вибране)», яка поки що є «Венерою» в оточенні решти публікацій у колективних літературних збірках.

До всього ставлюся згідно із улюбленою цитатою: «У дійсності все зовсім інакше, ніж насправді».

Поезію Анни Тащенко читайте на нашому сайті в розділі «Поезія».

 

Богдана Гайворонська,

секретар Кабінету молодого автора НСПУ,

засновниця Молодіжного мистецького проекту «Творчий ковчег»;

 

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я