На Форумі Видавців відбудеться презентація книги творів переможців конкурсу детективної прози «Це ж елементарно, сер!»

0

Дата: 12 вересня 2015, о 14.00

Місце: м. Львів, ресторація ForRest, площа Катедральна, 3

Організатор: «ЛітМайданчик»

Твори 16-ти фіналістів та майстра сучасного українського детективу – Андрія Кокотюхи,

увійдуть до друкованої книги, презентація якої запланована під час Форуму Видавців у Львові. 

Конкурс відбувся у декілька етапів: збір та аналіз робіт, формування long-list радою директорів «ЛітМайданчик» та остаточний відбір фіналістів членами журі – письменниками Андрієм Кокотюхою та Антоном Санченком. Згідно з правилами конкурсу, сюжет обов’язково має відбуватися на території України. 

Ідея проекту з’явилася у оргкомітету через статичний стан української детективу. «Детективи на сьогодні є одними із найбільш запитуваних книг, адже динамічна проза спонукає людину думати і аналізувати. За кордоном у будь-якому магазині ви можете побачити цілі відділи, присвячені детективній прозі як із перекладами відомих бестселерів, так і з книгами місцевих письменників. В Україні ж – це лише дві-три полиці…», –  каже засновниця «ЛітМайданчик» Вікторія Михайлова, яка наразі займається пошуком партнерів проекту у Німеччині.  

«На сьогодні ми докладаємо значних зусиль для того, аби витягнути із шухляд письменників-аматорів їх таланти. Основною метою нашого проекту є саме відкриття широкому загалу нових імен. Наступним кроком буде всеукраїнський тур із презентацією збірки, а також, популяризація її закордоном у якісному перекладі на англійську та німецьку», – підкреслила Анна Дегтярьова, директор мистецького напрямку «ЛітМайданчик». 

Перший пробний наклад книги – 300 екземплярів, які підуть у продаж одразу після презентації на Форумі Видавців 2015. Основним партнером проекту став директор видавництва «Електрокнига» – Антон Санченко, проілюструвала книгу – Сивілла Артурова, директор освітнього напрямку платформи.

 

 

 

                                                                                                           

                     

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я