Олеся Омельченко та її «Дивограй»

0

Шановні мої земляки, спонсори, вчителі, читачі, дорогі друзі!

Щиро запрошую Вас на презентацію свого нового історико-філософсько-фантастичного роману-есе у віршах «Дивограй», яка відбудеться у місті Дніпрі у музеї «Літературне Придніпров’я» 25 липня (середа) о 16.00.

Роман – новаторський як за змістом, так і за формою. Події у ньому розгортаються від палеоліту до 5000 року. У ньому порушуються проблеми духовності, історичної пам’яті, віри у щасливе майбуття високодуховного людства, єдності часових та просторових площин, вічності Любові в усіх її проявах та невичерпної енергетичної цілісності і сили духу українського роду, любові до України, рідного краю.

Роман має кілька сюжетних ліній. Легенди, обряди, сакральні звичаї, конкретні історичні події та вигадані гармонійно переплітаються. Поетичний твір  захоплює новизною, афористичністю, глибокими філософськими думками. 

Я вірю у світлу Долю України, земної цивілізації в цілому,  люблю кожну мить життя, свій народ і висвітлюю це у романі.

Роман «Дивограй» привернув увагу читачів, літературознавців, критиків, письменників. Ґрунтовні рецензії написали професор Поповський А. М., доктор філологічних наук  Біляцька В. П., ( альманах «Рідний край» Полтавського педагогічного університету, журнал «Бористен»), готують відгуки доктор філологічних наук Мороз В. Я., мистецтвознавець, доцент Рівненського університету Войтович В. М., який назвав роман геніальним, та інші.

Щиро бажаю, щоб Ви ознайомилися з романом та висловили власні думки про нього під час презентації твору чи у соціальних мережах. Текст «Дивограю» є на сайдах Солонянського районного методичного кабінету та обласної бібліотеки. З моєю творчістю можна познайомитися також на сайтах Інтернету.

Дорогі друзі, чекаю вас усіх на презентації 25 липня о 16 годині у літературному музеї!
З повагою та любов’ю  – Ваша Олеся Омельченко, член НСПУ, 
лауреат премій ім. І. Сокульського, П. Кононенка,
дипломант конкурсу ім. В. Підмогильного, переможець кількох обласних,
Всеукраїнських  та Міжнародних поетичних конкурсів
Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я