Презентація дебютної поетичної збірки Назара Розлуцького «Прочани»

0

1 грудня о 16:00 у приміщенні Публічної бібліотеки імені Лесі Українки відбудеться презентація дебютної поетичної збірки Назара Розлуцького «Прочани», виданої за рахунок гранту Президента України для молодих письменників (2019 рік), на отримання якого автора висувала Національна спілка письменників України (Кабінет молодого автора). Книга вийшла при взаємодії видавництв «Друкарський двір Олега Федорова» та «Фенікс».

Нагадаємо, гранти Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва та кінематографії, а також молодим письменникам надає Міністерство культури України. Окрім Назара, їх у 2019 році отримали ще два автори: Дзьобик Юлія Любомирівна (псевдонім Юлія Фінковська) за поетичну добірку «Лиця ялиці» та Молдован Ельвіра Степанівна — за поетичну добірку «Тарганологія».

Назар Розлуцький – поет, історик, блогер, музейний працівник, організатор численних культурних заходів, а також учасник сьогоднішньої неоголошеної російсько-української війни.

У збірці «Прочани» він намагається крізь призму абсолютно різних за змістом і тематикою віршів розкрити образ людини-прочанина, людини-подорожнього, який мандрує світом і носить увесь світ у собі.

За словами Назара, до збірки увійшли його «…воєнні вірші-проза, епічні балади, філософська притча, трохи любовної лірики та цілий жмут урбаністичних і пейзажних замальовок…». Відгомін минулих епох, сьогоднішня гібридна війна, ліричні переживання, часова плинність пір року, міст і місць – усе це переплітається на сторінках поетичної збірки і витворює парадигму постійної змінності, неможливості зафіксувати щось одразу і надовго. Саме такими вихідними даними оперує автор, відображаючи світ у рядках своїх поезій. Саме така фіксація буде близькою багатьом людям – тим, хто, як і автор, відчуває себе пілігримами, прочанами у цьому світі.

Під час презентації учасники зможуть не тільки послухати вірші у авторському виконанні, а й поспілкуватися з паном Назаром, поставити йому запитання та поділитися власними враженнями від його творчості.

ДЕ: Публічна бібліотека імені Лесі Українки, вул. Тургенєвська, 83-85
КОЛИ: 1 грудня, 16:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я