Презентація книжки Миколи Кагарлицького «Україна, батьку, в нас одна»

0

7 березня о 16:00 Національний музей літератури та видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію книжки Миколи Кагарлицького «Україна, батьку, в нас одна».

Якби нині були живі Оксана Петрусенко, Михайло Донець, Іван Козловський, Катерина Білокур, Дмитро Гнатюк, то всі вони неодмінно прийшли б на презентацію цієї книжки. Адже Микола Кагарлицький доклав багато зусиль, щоб їхні зоряні імена розлунювали не тільки по всій Україні. Він не лише писав про них яскраві статті, популяризував, обороняв від інсинуацій та наклепів – він жив їхнім життям, йому належать оригінальні книги про них. Хтось із класиків назвав перекладачів поштовими кіньми освіти. Перефразовуючи це, можна сказати, що Микола Кагарлицький був поштовим конем національної культури та освіти. Його незабутній образ відтворюють ті, кому пощастило знати цього унікального чоловіка.

До участі запрошені: Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Ніна Матвієнко, Ігор Борко, Василь Перевальський, Олександр Шугай, Емма Бабчук, Віра Березюк, Ольга Кагарлицька.

Інформаційні партнери: «Літературна Україна» та Українське радіо.

Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Вхід вільний і бажаний.

Прес-служба видавництва «Ярославів Вал»

Прес-центр НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я