Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління

0

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

23-26 серпня 2019р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному (Херсонська обл., Скадовський р-н, СОТ «Прибрежний») відбудеться фінал XXI Студреспубліки.
Найбільший в Україні відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей збирає найактивнішу молодь і найпросунутіших експертів/ок для спільної роботи над темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

Долучайтеся! Реєструйтеся онлайн!
Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» – наймасштабніша, найінтелектуальніша щорічна молодіжна громадська подія в Україні з унікальним для світу форматом. Імпровізована «держава» щороку збирає 700-1000 учасників/ць з України та з-за кордону. Тут кожен може розкрити себе, іноді в зовсім незвичній іпостасі: чи в потужній розумовій праці, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх куточків України. Чому і Вам варто стати важливою частиною великої події?

Тема цього року відображає наш багаж напрацювань за 21 рік щоденної невтомної роботи і шаленої волі до прогресу: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». І це вже не шанс – це наше призначення і відповідальність!


Студреспубліка дала Україні цілу плеяду людей нестримної жаги реальних змін, людей спільного блага, здатних до кропіткої щоденної роботи заради модернізації України, до масштабного і глибокого мислення, творення інновацій і руйнування стереотипів! Усі ці роки до нас долучаються найкращі інтелектуал(к)и України та світу, активні громадяни, студент(к)и, які в рамках насиченої діяльності спільно працюють над Майбутнім, над Україною у топ-20 найбільш розвинутих країн світу.

Але спочатку – чесні та неупереджені оцінки, адже час спроб і помилок задорого коштував нашому народу. Називатися ж новим і бути молодим – це зовсім не обов’язково означає самопожертву заради народу України і рух у напрямку прогресу…

Республіканський досвід показує, що є наступні джерела системних соціально-відповідальних рішень:
 наука – тисячоліття гарячих дискусій, чужих, а часто-густо і наших власних помилок, заперечення-запереченню і складного, але невпинного руху вперед. Так, наука – це не скетчі й кривляння, а формули, невблаганна логіка і жага нового, жага чогось такого, що не бачив світ;

 рефлексивна традиція, або, якщо хочете, інституційна пам’ять, коли замість хаосу ми чітко все фіксуємо і більше не повторюємо помилки;

 творчий драйв і креативність, осмислена пасіонарність, воля розбить «сю скелю».

Модернізаційний курс, нагадаємо, полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій.

Молоді активіст(к)и, передусім, під час регіональних етапів Студреспубліки, розбиралися і продовжують розбиратися, а що ж потрібно зробити в кожному конкретному регіоні, аби замість «рєшалова» й імітації змін (іноді дуже креативної) – модернізаційний поступ став незмінним.

Якщо ви маєте оригінальні ідеї щодо модернізації України, готові до діалогу та волонтерської роботи – Студреспубліка саме для вас. Це унікальний простір, де в особливій атмосфері, у компанії найперспективніших молодих активістів/ок у вас є
можливість втілити у нашій унікальний країні свої задуми та соціальні експерименти.

Інакше кажучи, у нас працює новий формат «спільного блага», заснований на соціальній солідарності.

Лабораторія майбутнього відкрита для всіх охочих правди, прогресу, солідарності, справедливості та взаємоповаги. Студреспубліка надає однакові можливості всім – беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих і працьовитих людей Не провтикайте!

Все просто: пройдіть онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки. Покоління Республіки збереться, щоб працювати пліч-о-пліч із найкращими експерт(к)ами-інтелектуал(к)ами, які проводитимуть факультативи та консультації. Серед тих, кого вже можемо анонсувати: Сергій Дацюк, Андрій Єрмолаєв, Андрій Золотарьов, Віталій Кулик, Вадим Менжулін, Андрій Окара, о. Антоній Рудий та ін.


На вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

Цього року фінал Студреспубліки концептуально осучасниться.
У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників/ць є можливість придумувати інновації, які, можливо, комусь здаватимуться абсурдними, подискутувати, помилятися, вдосконалюватися і знову презентувати свої, але вже покращені, ідеї.

Студреспубліка – це майданчик, де всі, висловлені з повагою до людської гідності, думки приймаються! Участь у Грі беруть перемож(ни)ці регіональних Студреспублік: Студентські мер(к)и та депутат(к)и Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім, так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Перевірено двома десятиліттями. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників/ць і переможців/ниць. Це українське ноу-хау – простір волі та рівності, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє.

Студреспубліка завжди голосує за! креативність, ритм і неймовірну енергію. Тому на вас очікує насичена мульти-фестивальна частина. Цілих 20 різноманітних суб-фестивалів:
«Студентська Мафія», «Фестиваль аматорського відео», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», «Денна туса», «Кубок КВН», «Леся-фест», «Екстер-фест» і багато інших активностей. Звісно, буде обрано «Першу Леді» й визначено кращих соціальних музикантів/ок у  Music Live Awards .

Протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і точно не схожих ні на які інші днів ви зустрінетеся з перевіреними часом республіканськими друзями і подругами й отримаєте можливість стати частиною справжнього/іх, нефейкового/их суб’єкта/ів модернізації. Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

За довідками та фірмовими футболками-2019 звертатися: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand- manager@studrespublika.com

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки  Міністерства освіти і науки України, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Партнери: Херсонська облдержадміністрація, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», компанія Impression, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ».

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я