«Творчий ковчег» научить основам саморедагування та представить поезії одного року

0

21 грудня о 16:00 у приміщенні Будинку письменників відбудеться чергове засідання молодіжної літературної студії-майстерні «Творчий ковчег». А значить – будуть нові презентації книг, нові літературні відкриття, знайомства і невимушене спілкування!

Перш за все – за новою традицією «Творчого ковчегу» на засідання запрошені експерти в галузі літератури. Цього разу ними будуть викладачі кафедри «Видавнича справа і редагування» Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка – кандидат філологічних наук Ярослава Прихода та доктор наук із соціальних комунікацій Марина Женченко. Гості представлять нещодавно створену Асоціацію українських редакторів (АУРу) і розкажуть, що таке саморедагування, дадуть короткий майстер-клас «Самсобіредактор».

Спеціально запрошеними гостями будуть молоді поети Олександр Козинець та Денис Голубицький. Олександр Козинець – також викладач і науковець – презентує свою оригінальну поетичну тетралогію «Сезони днів», яка поєднує чотири сезони року. За його словами, «кожен вірш у збірці присвячено одному дню, описаному кількома лаконічними римованими чи верлібровими рядками». Фантазія автора руйнує межі реальності та створює незвичні сценарії, в яких живе любов, є місце всьому, а в кожному вірші – щоразу інша емоція нового дня.

Денис Голубицький – поет, бард, переможець літературних конкурсів і фестивалів, автор трьох книг поезії, трьох компакт-дисків та численних публікацій у літературних журналах, поділиться свіжими поезіями із книги, яка наразі готується до друку.

Серед запрошених – молодий і яскравий поет і бард Кирило Провотворов. Учасники цьогорічного фестивалю «Ірпінський Парнас» його, без сумніву, пам`ятають: одну з нагород фестивалю журі упевнено віддали саме йому.

Однак цим груднева зустріч «Творчого ковчегу» не обмежиться. Бо кожен, хто долучиться до засідання, зможе представити три власних поезії або фрагмент прози та за бажанням – почути аналіз своїх творів від учасників студії-майстерні і запрошених експертів.

А приємної та затишної атмосфери зустрічі додасть те, що вона відбуватиметься в залі бібліотеки Будинку письменників України, за чаєм / кавою. Тож якщо у вас виникне бажання стати учасником «Творчого ковчегу» – не забудьте прихопити до спільного столу передноворічні смаколики!

Адреса Будинку письменників НСПУ: Київ, вул. Банкова, 2.

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я