В Ірпені виступить Іван Малкович – член НСПУ, власник видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га»

0

29 січня в актовій залі Ірпенської міської ради відбудеться творча зустріч з відомим українським поетом і видавцем, власником і директором видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, членом Національної спілки письменників України  Іваном Малковичем.

Зустріч присвячена поетичній творчості Івана Малковича та його видавничій діяльності  у рамках спільного проекту Національної спілки письменників України, редакції газети «Ірпінський вісник» і відділу культури, національностей та релігій «Класики в Ірпені».

— У багатьох цивілізованих країнах культ читання пропагують по телебаченню, в пресі, радіо, а також відомі люди найнесподіваніших професій. До прикладу, в Польщі повсюди організовують цілеспрямовані розгорнуті акції. У нас, на жаль, цього немає. Важко людині це прививати, бо до культури треба тягтися. Тому я й книжки роблю трошки такі загарні для дітей. Чому? Хочу, щоб саме до такої книжки вони тяглися, прагнули її мати, бо це щось вище, не повсякденне, двері в інший, справжній світ, – розповідає Іван Малкович.

Під час зустрічі можна буде не лише почути нові твори Івана Малковича, а й поспілкуватися з ним, отримати книгу з автографом.

Початок творчого вечора о 14:00.

Організатори – редакція газети «Ірпінський вісник», Національна спілка письменників України, відділ культури, національностей та релігій, управління освіти та науки Ірпінської міської ради.

Проведе вечір поетеса Юлія Бережко-Камінська за участю вихованців Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського.

Партнер заходу — магазин товарів та ідей для дитячого розвитку — «Грамотій».

Вхід вільний.

 

Адреса: Ірпінь, вулиця Шевченка, 2-а, Ірпінська міська рада, актова зала.

 

 

Інформація надана порталом theirpin.city

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я