Ігор Дем’янчук. Чи варто українцям пов’язувати якісь надії з Навальним?

0

Тоталітарний режим Путіна душить, кидає за ґрати опонентів і конкурентів. Україна й інші цивілізовані країни мають засудити репресії проти Навального, підтримати санкції проти путінської Росії, пише litgazeta.com.ua. Навальний робить добру справу, розкриваючи очі російському народові на  пограбування його диктатурою, урізання прав. Натомість Путін підсовує росіянам «цукерочку» – « Крим наш». Не варто сподіватися, що Навальний, якщо б він отримав владу, поверне Крим. Якби він і мав такі наміри, то зробити цього не зможе через імперіалістичні настрої в російському суспільстві. Це підтверджує аналіз 70-річної давнини, зроблений неоднозначним (для багатьох) політиком С.Бандерою. Але його оцінки неможливо заперечити. (Цитати взяті зі статей «Третя світова війна і визвольна боротьба» — 1950; «З москалями нема спільної мови» — 1952).

«Історичний досвід переконливо свідчить, що Росія при всіх внутрішніх перемінах ніколи не зміняла, ні не послаблювала свого імперіялізму – гону загарбувати, визискувати й нищити інші народи, зокрема український… Кожний режим московської тюрми народів [Бандера використав визначення Леніна] зосереджував свої сили, всі найжорстокіші засоби для того, щоб втримати та закріпити поневолення, пограбування і нищення України й інших народів. Московський нарід не тільки не протиставився тому, але в цілому був і залишається носієм цього імперіалізму».

Бандера вказував західним демократіям на їхню помилку: відділена від більшовизму Росія не стане одразу «білою та пухнастою». «Так само оманною, а в своїх наслідках катастрофальною концепцією в політиці Америки й Англії є ставка на відщеплення імперіялістичних тенденцій російського народу від більшовизму».

«Росія є тільки одна – імперіялістична, і так буде доти, доки російський імперіалізм буде дощенту розтрощений, а російський народ не вилікується з нього через пізнання, що його імперіялізм приносить йому самому найбільше лиха – жертв, терпінь і падіння. До цього ще далеко, тепер російська нація пройнята розжареним імперіялізмом, більше, ніж коли-небудь. Хто пактує з такою імперіялістичною Росію, однаково – білою чи червоною, чи іншої масті, той сам кує собі кайдани або падіння».

Напрочуд сучасно звучать застереження лідера ОУН для українців і Заходу.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я