Кабмін ліквідував Офіс із залучення інвестицій і Нацкомісію з питань правопису

0
617

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ліквідував 33 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органи, створених раніше урядом. Про це повідомляє ua.interfax.com.ua.

Зазначається, що на сьогодні Кабмін створив 218 допоміжних органів. Секретаріат уряду спільно з центральними органами провів аналіз їхньої діяльності та підготував пропозицію з ліквідації 33 із них, подальше функціонування яких утратило свою актуальність.

Серед ліквідованих органів: Офіс із залучення та підтримки інвестицій; Комітет із питань застосування санкцій до осіб, які підтримують і фінансують тероризм; Всеукраїнська міжвідомча рада з правової освіти населення; Міжвідомча комісія з питань популяризації України у світі; Міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств; Міжвідомча робоча група з розробки та введення реєстру порушення прав журналістів на тимчасово окупованих територіях із 2014 року; Міжвідомча робоча група з координації антикорупційної реформи; Рада міжрегіональної згоди; Рада з відновлення та будівництва миру в Україні; Рада з питань функціонування системи охорони здоров’я; Українська національна комісія з питань правопису.

Крім того, ліквідовано сім організаційних комітетів із підготовки різних заходів, а також низку інших консультативних органів.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я