Літературна премія імені Данила Кононенка

0

Для увічнення пам’яті та популяризації творчості відомого поета-лірика, журналіста, перекладача, публіциста, великого патріота України, видатного земляка Данила Андрійовича Кононенка, та з метою підтримки кращих зразків ліричної поезії в сучасній українській літературі, Кам’янська об’єднана територіальна громада із Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України оголошує літературну премію імені Данила Кононенка (заснована в 2018 році).

Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори України за високохудожні твори українською мовою в жанрі ліричної поезії, що утверджують ідеали гуманізму, духовної краси, любові до рідної землі, природи, родини.

Премія на конкурсних засадах присуджується щороку (3 п’ятниця грудня) напередодні дня народження Данила Кононенка за кращу збірку ліричних поетичних творів або прирівняну до неї публікацію в літературних журналах.

На здобуття Премії подаються оригінальні твори авторів, опубліковані окремими книгами або видрукувані в літературних журналах протягом останніх трьох років до оформленої пропозиції на здобуття Премії.

Подання творів на здобуття Премії проводиться з 1 серпня до 1 листопада того року, в якому відбуватиметься вручення Премії. З 1 листопада до 1 грудня проходить громадське обговорення поданих на Конкурс збірок. Номінантам пропонується презентувати свої книги у бібліотеках, музеях, школах Кам’янки. Підбиття підсумків конкурсу завершується за 10 днів до вручення.

Право висунення творів на здобуття Премії додаються: довідка про автора твору — біографічні відомості (прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження); контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засабу зв’язку;творча характеристика претендента; копії документа, що посвідчує особу претендента, і документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта; 5 примірників збірки (книги, журналу) та збірка в електронному вигляді.

Лауреатові Премії вручається диплом і грошова винагорода в розмірі 10 тис. грн.

Книги надсилаються за адресою:

Кам’янський державний історико-культурний заповідник, Чупак Т.П., вул. Декабристів, 5. м. Кам’янка, Черкаська обл., 20800

Електронна адреса: kammuz@ukr.net

Тел. для довідок: 063 8687 000; 067 58 88 142 (Чупак Таміла Петрівна, заступник директора КДІКЗ з наукової роботи)

Photo by Lacie Slezak on Unsplash

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я