Партнер «Камертона» – журнал «Гетьман»

0

Серед інформаційних партнерів Міжнародного проекту «Музично-поетичний салон «Камертон» – низка всеукраїнських та міжнародних видань. На їхніх сторінках передбачено публікації найкращих творів лауреатів і переможців проекту.

Знайомтеся – журнал «ГЕТЬМАН» – міжнародне громадсько-політичне, науково-популярне видання, яке засноване в 2004 р. телерадіокомпанією «ІК». На сторінках «Гетьмана» висвітлюється політичне, громадське, наукове, культурне, спортивне життя України та світу, а також ексклюзивні матеріали науковців з історії, філософії, антропології, літератури. Автори видання – популярні журналісти, відомі політичні і громадські діячі, науковці: кандидати та доктори наук, академіки.

Цікаво, що «Гетьман» – єдине такого формату видання, в якому всебічно висвітлюється діяльність козацьких організацій та історії козаччини. Автори презентують яскравих особистостей минулого, аналізують їхній внесок у скарбницю національної і світової культури, акцентують на психологічному портреті героя, їхній боротьбі з обставинами за право називатися Українцем. Особливе місце у виданні посідають наші сучасники, які не нарікають на долю, а шукають і находять засоби реалізувати себе, приносити користь громаді і Україні. Журнал «Гетьман» – духовний спадкоємець ідеології України-Руси.

Головний редактор журналу – президент телерадіокомпанії «ІК», член Спілки журналістів України, магістр філософії, докторант Мюнхенського університету, журналіст, телеведучий Ігор Кравчук.

Нагадуємо, проект «Камертон» започаткований «Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з Міжнародним благодійним культурно-науковим родинним фондом імені М.В. Лисенка під патронатом літературного агента із Флориди (США) Єлизавети Соломатіної.

Він створений для виявлення і підтримки молодих українських авторів. Найкращі поезії звучатимуть під час музичних концертів у виконанні авторів на сцені камінної зали Будинку письменників НСПУ упродовж 2020 року.

Перший концерт відбудеться вже 31 січня (пт) о 17:00 в Києві (Банкова, 2).

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я