Представляємо журі Ірпінського Парнасу: Юлія Бережко-Камінська

0
1411

Ми продовжуємо знайомити гостей та учасників фестивалю «Ірпінський Парнас» із членами журі поетичного конкурсу. Представляємо вам письменницю Юлію Бережко-Камінську, яка цього року знов буде оцінювати роботи конкурсантів.

Юлія Бережко-Камінська – українська поетеса, журналіст, редактор, автор семи книг поезії та понад 400 журналістських і літературних публікацій у регіональній і всеукраїнській пресі, співавтор понад 55 літературних антологій, альманахів і колективних збірок, упорядник та літературний редактор книги віршів «Римований Ірпінь» (2018 р.).

Книга «Пошепки і вголос» номінована видавництвом «Український письменник» на здобуття Шевченківської премії 2017 р.

Друкувалася в журналах і газетах: «Дніпро», «Україна», «Золота пектораль», «Полисадник», «Жінка», «Крила», «Одноклассник», «Летопись Причорноморья», «Отражение», «Медиа Експерт», «Алые паруса», «Літературна Україна» та ін.; Учасниця Всеукраїнського проекту «Озвучимо книжку для незрячих»: книга «Пошепки і вголос» переведена в аудіоформат для 54 бібліотек України (для людей із вадами зору) та Всеукраїнської відеоантології сучасної української поезії «Римова» (видавництво «Самміт-книга»).

Понад 40 поезій покладено на музику у співавторстві з: народними артистами України – Ігорем Покладом та В’ячеславом Самофаловим; лауреатами міжнародних конкурсів Оленою Карпенко (Solomia), Андрієм Степановим, Юрієм Блінніковим, Олександром Мадеєм, Володимиром Каверіним, Тетяною Доміловською, а також Володимиром Шиловим, Олександром Редичем, Наталією Дидікіною та ін.

Ведуча і сценарист численних концертів класичної музики, оперного співу та поезії на мистецьких майданчиках Києва та Приірпіння за участю переможців міжнародних музичних та літературних конкурсів.

Переможець літературних конкурсів і фестивалів: 

– володар Спеціальної відзнаки від Мистецької агенції Територія А» Анжеліки Рудницької на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» за поетичний твір «Вітер у вітах дрімає впокорено» (Київ, 2019 р.).

 переможець Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника (2017 р.),

 за результатами Міжнародного літературного конкурсу «Сузір’я Духовності» (номінація «Поезія») нагороджено спеціальною премією імені православного поета Валентина Нікітіна, Дипломом переможця конкурсу від імені Спілки письменників Грузії за високу письменницьку майстерність та Дипломом Європейського конгресу літераторів (Чехія) за найкращу конкурсну роботу українською мовою (2017);

 переможець Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча гора» (Канів, 2017);

 переможець Міжнародного фестивалю «Зірка Різдва» (2017 р.);

 лауреат премії «Літературний Олімп» – І місце у номінації «Поезія» (Ірпінь, 2017);

 переможець ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу «Відродження поезії – 2017» (Одеса, 2017 р.);

 володар Гран-прі ХVI Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум – 2016»;

 переможець конкурсу Київської обласної держадміністрації «Людина року» у номінації «Молодий журналіст року» (2014 р.)

 володар Гран-прі Всеукраїнського фестивалю поезії і авторської пісні «Лицарі слова» (Дебальцеве, 2011 р.);

 переможець Міжнародного поетичного фестивалю «Сінані-фест» (Ялта, 2009 р.), Член Всеукраїнського творчого об’єднання «Конгрес літераторів України» та Національної спілки письменників України.

 

Оргкомітет «Ірпінського Парнасу»

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я