Умови конкурсу «Чарівне місто над Дніпром – 2017»

0

Центральна міська бібліотека та міський сайт gorod.dp.ua оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий поетичний твір про м. Дніпро.

 

Мета конкурсу: 

• створення поетичних творів про місто Дніпро, його історію, сучасність, людей, традиції; 

• виявлення і підтримка талановитих авторів, активізація і популяризація їх творчості; 

• формування почуття причетності до історії і культури міста. 

 

 

Умови проведення

 

Вік учасників – від 18 років.

Мова конкурсу – українська, російська.

 

Номінації:

– поезія;

– відеопоезія.

 

 

Вимоги до творів

 

Поезія: Автори мають право надіслати не більше трьох поетичних творів у номінації «Поезія», загальний обсяг творів у номінації – не більше 100 рядків.

 

Відеопоезія: Відео треба завантажити на відеохостинг «YouTube». На конкурс подається посилання на відеозапис. Одне відео не має перевищувати 3 хвилини.

Автори мають право надіслати не більше трьох поетичних творів у номінації «Відеопоезія».

 

 

Разом із творами автор обов’язково надає: 

– свою фотокартку (гарної якості); 

– анкету. 

 

В анкеті міститься така інформація: 

• Прізвище, ім’я, по батькові; 

• Творчий псевдонім (якщо є); 

• Дата народження; 

• Місце проживання; 

• Місце роботи/навчання 

• Захоплення та уподобання; 

• Номінація/номінації, в якій подається автор.

• Обов’язково вказуються контактні телефони та e-mail 

 

 

Заявки і твори надсилати з 1 до 30 жовтня 2017 р. включно на електронну скриньку charivne.misto@gmail.com з позначкою: «На конкурс «Чарівне місто над Дніпром»: 

 

Роботи учасників будуть оприлюднені у мережі Інтернет на сайтах gorod.dp.ua, library.dp.ua та на виставці творів конкурсантів в Центральній міській бібліотеці. 

 

Для оцінки надісланих на конкурс творів створено журі.

 

Голова журі: Наталія Дев’ятко (м. Дніпро)  – кандидат філософських наук, письменниця, перекладач, літературознавець. Член Національної спілки журналістів України і Національної спілки письменників України. Лауреат літературних премій ім. О. Гончара (2014), ім. В. Підмогильного (2015), ім. В. Юхимовича (2016), ім. М. Утриска (2017), переможець літературних конкурсів «Крилатий Лев» (2016), «Кальміюс» (2016), «Коронація слова» (2017) та ін.

Члени журі: 

• Еліна Заржицька (м. Дніпро) – прозаїк, драматург, публіцист. Член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України, керівник секції літератури для дітей та юнацтва «Джерело» при ДОО НСПУ. Переможець міжнародних і всеукраїнських конкурсів, зокрема, лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» і Міжнародного конкурсу творів для дітей «Корнейчуковська премія».

• Людмила Корінько (м. Дніпро) – завідувач профільною бібліотекою-філіалом № 17 – Центром української культури та мови.

• Марія Морозенко (м. Київ) – письменниця, голова Творчого об’єднання дитячих письменників Київської організації Національної спілки письменників України. Творчі відзнаки: віршована казка «Про незвичайні пригоди хлопчика Чока…» відзначена золотою нагородою 3-ої Всеукраїнської виставки-ярмарку «Буквиця», лауреат конкурсу «Рукомесло» в номінації «Твори для дітей», етюд «Вони і лелеки» увійшов у сотню найкращих українських новел конкурсу «Сила малого», рукопис повісті «Великий характерник Іван Сірко» здобув перемогу в конкурсі «Українська сила»; грамоти численних пісенних фестивалів та міжнародних конкурсів.

• Лариса Омельченко (м. Підгороднє) – поетка, авторка 3-х поетичних збірників, а також книги віршованих п’єс для дітей. Лауреат Міжнародного конкурсу творів для дітей «Корнейчуковська премія». Активна учасниця поетично-фестивального руху в Україні. Працює завідувачем історико-краєзнавчого музею ім. О. Коваля у м. Підгородньому.

• Олександр Ошега (м. Дніпро) – завідувач відділу соціокультурної діяльності Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

 

Оцінюються ідея та зміст твору, рівень поетичної майстерності, техніка, стиль, грамотність, читабельність твору, оригінальність та креативний підхід. 

За підсумками конкурсу присуджуються I, II, III місця. Переможці конкурсу будуть нагородженні дипломами та цінними подарунками від організаторів конкурсу. 

Переможці конкурсу матимуть можливість виступити під час святкування Дня української писемності та мови на майданчиках Дніпра і в міських бібліотеках.

 

E-адреса для довідок: charivne.misto@gmail.com

Телефон: 056-740-37-52, 056-745-05-57

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я