Всеукраїнський конкурс на кращий поетичний твір про місто Дніпропетровськ

0

З 1 липня по 31 серпня 2015 р. проводиться Всеукраїнський конкурс на кращий поетичний твір про місто Дніпропетровськ.

 До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі віком від 18 років. Мова конкурсу – українська, російська.
Цього року конкурсанти мають змогу спробувати сили в двох номінаціях: «Історичні постаті на тлі Дніпра» та «Дніпро працює на перемогу». Для участі у конкурсі автор надсилає поетичні твори, які відповідають заданій тематиці конкурсу.
Заявки і твори надсилати до 31 серпня 2015 р. на електронну скриньку charivne.misto@gmail.com з позначкою «На конкурс «Чарівне місто над Дніпром»».
Роботи конкурсантів будуть оприлюднені у мережі Інтернет на сайтах gorod.dp.ua, library.dp.ua та на виставці творів конкурсантів в Центральній міській бібліотеці.
Метою Конкурсу є створення поетичних творів про місто Дніпропетровськ, його історію, сучасність, людей, природу, традиції; виявлення і підтримка талановитих авторів, активізація і популяризація їх творчості, формування почуття причетності до історії і культури міста.
Ініціатором та організатором конкурсу, за підтримки управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради, є Центральна бібліотека Дніпропетровської міської централізованої системи публічних бібліотек для дорослих та інформаційна агенція «Міський сайт» gorod.dp.ua
Для оцінки надісланих на конкурс творів створено журі, до складу якого увійшли представники Центральної міської бібліотеки, письменники і мовознавці України.
Церемонія нагородження переможців відбудеться під час проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня міста 12 вересня 2015 р.

Координатори проекту: Лобачова Ольга Михайлівна, головний бібліотекар Центральної бібліотеки, тел.: (056) 740-37-52
Мілкіна Надія Іванівна, заступник директора Дніпропетровської ЦБС, тел.: (056) 744-77-88

https://www.facebook.com/events/862760143812253/

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я