Англійці у Львові зніматимуть художній фільм про митрополита Шептицького

0

Англійський режисер та сценарист Руперт Уенрайтом приїхав до Львова з ідеєю зйомок художнього фільму про Андрея Шептицького.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Я вперше приїхав до Львова і вражений красою цього міста. Наша місія, мета тут – зробити так, щоб Шептицький був більш відомим у світі. Мені розповіли його історію, і я не міг повірити в це! Довго вивчав, досліджував його біографію і зрозумів, що хочу зняти фільм про цього неймовірного чоловіка. Львів як ніяке інше місто підходить для цієї історії», – розповів Руперт Уенрайт.

Під час зустрічі автори ідеї створення такого фільму обговорити можливість співпраці з мерією Львова щодо знімального процесу в місті. Зараз ведуться перемовини щодо залучення до фільму відомих американських акторів, чекають пропозиції від кастинг-директорів. Фільм буде зніматись англійською, адже має на меті виходити на екрани всього світу.

Довідка

Фільм «Between two evils». Жанр: трилер часів Другої світової війни, на основі реальних подій та історій героїв. Опис: коли нацисти вторглися на окуповані СРСР українські землі в 1941 році, харизматичний архиєпископ Української Греко-Католицької Церкви, митрополит Андрей Шептицький, створює підземну залізницю, щоб врятувати єврейських дітей від Голокосту, поки бореться за збереження своєї Церкви та країни.

Джерело: risu.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я