Людвіг Філіп представив книжку про Ужгород, своє рідне місто

0

У рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» 10 грудня в ужгородській книгарні «Кобзар» із читачами зустрівся відомий краєзнавець, письменник,  релігієзнавець Людвіг Філіп. 

Про це повідомляє zaholovok.com.ua.


Письменник представив  книгу «Ужгород – рідне місто моє». Видання охоплює широкий спектр історії Ужгорода з найдавніших часів до  сучасності. Книга чекала на свій випуск понад 30 років. 

«Гімназія, школа глухонімих, лікарня обласна і багато є таких…  Я обробив разом зі своєю працівницею Сахаровою Кальварію повністю. Постарався вшанувати пам’ять Духновича, описав дім Духновича. Описав наших світочів, Добрянського», — коментує свій творчий доробок Людвіг Філіп. 

фото

На зустрічі з читачами письменник також поділився своїми враженнями й про сучасний Ужгород. «Спочатку була клептоманія, починали хапати все, нахапалися. А тепер не знають, що з цим робити. Замість шкіл чи лікарень, які не будуть приносити прибуток, будують  склепи: супермаркети, магазини», — говорить Людвіг Філіп  про сучасність свого рідного міста. Однак, як зауважив автор, він завжди був і залишається оптимістом. 

Нагадаємо, передсвяткова акція «Письменник за прилавком» триватиме до 17 грудня включно: у кожен будній день у книгарні «Кобзар» на читачів та відвідувачів чекатимуть відомі закарпатські письменники. Час зустрічі: щодня з 14:00 до 15:00.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я