«Майстри слова»: запрошуємо на зустріч із Костянтином Мордатенком

0

Усіх шанувальників поетичного слова запрошуємо на творчу зустріч із Костянтином Мордатенком, яка відбудеться 14 липня о 15.00 у рамках спільного проєкту Національного музею літератури України та Національної спілки письменників України «Майстри слова».

Костянтин Мордатенко народився і проживає в місті Біла Церква. У творчому доробку письменника 27 збірок поезії. Свого часу був названий найуспішнішим сучасним поетом України із загальним тиражем книг 18 000 (за версією журналу «Фокус»).

Автор зізнається, що неабиякий вплив на його творчість мали українські класики Іван Франко, Павло Тичина та Олена Теліга.

Як стверджують критики, Костянтин Мордатенко багато експериментував, однак зараз його голос і стиль добре впізнавані.

Це його поезію, «невимовно красиву», читачі називають «магнітною», а його слово – «правдивим до болю», його «фантастичні словесні феєрії» прирівнюють до картин. Його «невимовно прекрасне бачення світу речей» «реставрує душі». Аби «ковтнути з джерела», знову і знову повертаються до його поетичних творів.

А ще його називають «улюбленим поетом фейсбучної спільноти». Тож саме для тих поціновувачів поетового слова, котрі не матимуть змоги завітати до музею, але хочуть поставити запитання, плануємо «Час для запитань» – відкритий онлайн діалог з автором на платформі ZOOM з 15.45 до 16.00 за посиланням.
 (Ідентифікатор конференції: 744 816 6487. Код доступу: nmlu).

Запрошуємо всіх охочих на розмову з майстром слова! Вхід за музейними квитками.
 
«Кабінет молодого автора НСПУ»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я