Молодих авторів запрошують до участі в альманасі

0

«Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з редакцією літературно-мистецького часопису «Золота пектораль» готують альманах поетичних творів молодих авторів України.

Заявити про свою творчість і долучитися до кола авторів альманаху має можливість кожен охочий. Для цього необхідно надіслати добірку з 7-ми (семи) невеликих за обсягом поезій (бажано, щоб кожен твір не перевищував 20 рядків) на електронну пошту: lira7@ukr.net з поміткою: АЛЬМАНАХ.

Твори приймаються до 1 липня 2020 року. Перевага надається авторам, яким ще не виповнилося 40 років. Участь в альманасі безкоштовна. Редактор та упорядник – Юлія Бережко-Камінська. Ініціатор та меценат – Володимир Погорецький.

Увага! Твори необхідно оформити у вордівський файл, в якому просимо спочатку подати інформацію про автора (обсяг – до 700 знаків із пробілами), нижче розмістити  

поезії, а насамкінець – контактну інформацію – телефон, електронну пошту та посилання на активний профіль у фейсбуці. Контактна інформація – для внутрішнього користування, а не для оприлюднення, а лише для можливості оперативного погодження з автором правок. Окремим файлом необхідно прикріпити фотографію найкращої якості – портрет автора. Він повинен бути чітким, максимального розширення, дуже бажано – зробленим на професійній апаратурі. Фотографія має бути підписана прізвищем автора, так само, як і вордівський файл.

Тематика поезій – довільна. Рік написання і факт опублікування значення не має. Головне – щоб це була поезія, яку ви вважаєте найсильнішою у своєму творчому доробку.

Зазначаємо, що до альманаху увійдуть не всі надіслані роботи, а ті, які пройдуть на конкурсній основі. Про факт отримання листа учасник буде обов’язково поінформований, як і про входження до альманаху. Однак редакція не надає коментарів щодо аналізу всіх творів, які не потраплять до збірки. Твори деструктивного характеру до розгляду не беруться.

Бажаємо натхнення і чекаємо на ваші твори!

Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Photo by Joshua Sortino on Unsplash

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я