На здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

0
2161

Національна спілки письменників України продовжує прийом творів на здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка 2021 року.

Про це повідомляє litgazeta.com.ua.

Нагадуємо, що участь у змаганні повторно мають право брати всі, крім переможця. Автори надсилають на електронну адресу НСПУ: nspu@ukr.net (із позначкою «Премія ім. Василя Портяка) текст короткої прози обсягом не більше 35 000 знаків із пробілами форматом doc, docx, rtf, кегль 14. Перед назвою твору пишеться заява автора щодо висунення його твору на здобуття Премії, вказується прізвище, ім’я, по батькові автора, рік народження, місце проживання, контактний номер телефону та електронна адреса, а також підтвердження публікації твору в часописах чи книгах за останні три роки (посилання на часопис чи книгу з датою публікації) та дозвіл на  оприлюднення  його персональних даних. Твори приймаються до 31 грудня 2021 року включно. На сьогодні вже зареєстровано 29 заявок.

Журі конкурсу визначить 15 фіналістів. Усі вони отримають диплом та книгу, до якої ввійдуть їхні твори. Переможець конкурсу, крім цього, буде відзначений медаллю та грошовою винагородою в розмірі 10 тисяч гривень.  Урочисте вручення премії планується до дня народження Василя Портяка на кінець березня у Фастові.

Покваптеся, часу лишається мало.

Журі конкурсу

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я