Презентація книги Макса Кідрука в Луцьку: скільки коштів для ЗСУ вже зібрали

0

У Луцьку на зустрічі з письменником Максом Кідруком, під час якої 19 квітня він презентував аудиторії роман «Колонія», зібрали 51 тисячу гривень для війська. Загалом у рамках всеукраїнського туру зібрали орієнтовно 570 тисяч гривень, – розповіла Суспільному волонтерка штабу Елла Яцута.

Зустріч із письменником в обласному театрі ляльок тривала впродовж двох годин.

Презентація книги Макса Кідрука в Луцьку: скільки коштів для ЗСУ вже зібрали

Презентація роману «Колонія» в обласному центрі Волині. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів Макса Кідрука, тур на підтримку «Колонії» 27-ма містами України – благодійний. Луцьк став десятим містом. Каже: виручені кошти з продажу квитків і мерчу передадуть волонтерському штабу «Ангар».

«Потім за ці кошти «Ангар» купує дрони для Сил оборони. Перших два дрони вже куплені і перший уже працює на те, щоб наші сили оборони ще ефективніше нищили ворогів», – зазначив письменник.

Презентація книги Макса Кідрука в Луцьку: скільки коштів для ЗСУ вже зібрали

Письменник Макс Кідрук. Фото: Суспільне Луцьк

Співпрацю з письменником Максом Кідруком налагодили через його менеджерку Еллу Яцуту, яка також є волонтеркою «Ангару», – сказала керівниця штабу Ольга Валянік.

«У нас колега, яка від початку повномасштабного вторгнення почала працювати у нашому волонтерському штабі – це Елла Яцута. Вона є менеджеркою Макса Кідрука і вони вирішили зробити таку синергію між нашим волонтерським штабом і його книгою «Колонія», – говорить волонтерка.

Презентація книги Макса Кідрука в Луцьку: скільки коштів для ЗСУ вже зібрали

Волонтерка Ольга Валянік. Фото: Суспільне Луцьк

Книга «Колонія», як зазначив письменник, – це роман у жанрі наукової фантастики, перший із чотирьох у циклі «Нові темні віки». Каже: це історія про майбутнє, адже описує речі, котрих зараз немає.

«Я сам фантастикою її не вважаю, тому що, на мою думку, найсильнішою є його реалістичність. Я доклав максимум зусиль, щоб усе, що я описую, картинка майбутнього, яку змальовую, була правдоподібною. Так, номінально це фантастика, але фантастичного там дуже і дуже мало», – додав Макс Кідрук.

Що відомо

  • У квітні в інтерв’ю Суспільному письменник Макс Кідрук розповідав про партнерство з волонтерським штабом «Ангар» в межах благодійного туру з презентацією книги «Колонія».

Наталія Воскресенська

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я