Розклад заходів, що відбудуться у Будинку письменників НСПУ в березні

0
466

3 березня

11:00
Клуб бібліотекарів
Керівник: Василь Фольварочний
«День письменника»: читання творів
Камінна зала

5 березня

17:00
Вечір, присвячений 90-річчю Івана Білика
Модератор:
Камінна зала

6 березня

17:00
Вечір памяті Григора Тютюнника (40 років з дня смерті)
Модератори : Петро Засенко, Микола Гриценко
Камінна зала

8 березня

18:00
Концерт народного артиста України Володимира Смотрителя
«Памяті Тараса Шевченка»
Модераторка: Зоя Ружин
Камінна зала

9 березня

17:00
Гала-концерт конкурсу «Ше.Пісня»
Модератори: Богдана Гайворонська, Ігор Двигало, Олександр Висоцький
Камінна зала

17:00
Концерт «Шевченківська родина»
Модератор:Олександр Ліщенко
Нижня зала

10 березня

13:00
Читання творів Т.Шевченка на ганку Будинку письменників
Модератор: Тетяна Фольварочна

17:00
ТО Перекладачів
Куратор:Сергій Борщевський
Камінна зала

17:00
Арт-спільнота «Перехрестя»
Модераторка: Вікторія Осташ
Нижня зала

12 березня

17:00
ТО Гумористів
Керівник: Михайло Прудник
Нижня зала

18:00
Вечір памяті Євгена Гущіна
Модераторка: Олеся Білаш
Камінна зала

14 березня

12:00
Студія художнього перкладу «Драгоман»
Модераторка: Оксана Кротюк
Камінна зала

16 березня

17:00
Засідання літ.студії «Восход»
Керівник: Василь Дробот
Нижня зала

17 березня

17:00
ТО Критиків
Керівник: Володимир Кузьменко
Нижня зала

16:00
«Літературна вітальня»
Керівник: Тетяна Кудінова
Камінна зала

18 березня

17:00
Театр інтимної лірики
Модератори: Ніна Шаварська, Михайло Шевченко
Камінна зала

19 березня

11:00
Літературне обєднання «Радосинь»
Модераторка: Ольга Ольхова
Керівник: Сергій Цушко
Нижня зала

17:00
ТО Драматургів
Куратор Василь Неволов
Нижня зала

16:00
Вечір поезії Ліни Костенко
На ганку Будинку письменників

20 березня

14:00
ТО Прозаїків
Керівник: Василь Трубай
Нижня зала

17:00
Концерт поетично-музичного салону
«Камертон»
Модераторка: Юля Бережко-Камінська
Камінна зала

22 березня

15:00
Клуб авторської пісні «Гітара по колу»
Модераторка: Неля Франчук
Камінна зала

23 березня

17:00
ТО Поетів
Керівник: Станіслав Шевченко
Нижня зала

25 березня

18:00
Засідання літературного обєднання «Світлина»
Модераторки: Лариса Петрова, Світлана Короненко
Камінна зала

26 березня

17:00
ТО публіцистів
Керівник: Володимир Петрук
Нижня зала

17:00
Засідання ЖО ім. Анни-Регіни
Кавярня «Еней»
Модераторка: Антонія Цвід

27 березня

18:00
Літературно-музичний вечір «Незламні духом»
Модераторка: Олеся Доліна
Камінна зала

18:30
ТО Фантастів
Керівник : Анатолій Дмитрук
Нижня зала

17:00
Література для дітей
Керівник : Ніна Вернигора
Нижня зала

28 березня

12:00
Студія художнього перекладу «Драгоман»
Модераторка: Оксана Кротюк
Камінна зала

Ніна Шаварська, директор Будинку письменників НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я