«Розслідування щодо звірств уже почалось, треба виловити росіян», – Малюська

0

Першими ініціаторами міжнародного розслідування стосовно Росії стали країни Балтії, потім доєдналися колеги з Британії, Польщі та наші давні партнери з країн Західної Європи. Якби цього не було, потрібно було б запроваджувати певні попередні механізми, які б зайняли час.

Про це розповів міністр юстиції України Денис Малюська у ефірі 24 каналу. Він також додав, що нам пощастило, що нас підтримали партнери, це пришвидшило процедуру розгляду справи у Гаазі.

«Навіть якби прокурор Хан самостійно ініціював кримінальне провадження, потрібен був би попередній розгляд справи суддями міжнародного кримінального суду»,
– підкреслив Малюська.

Чи можна засудити росіян заочно

Також міністр юстиції додав, що розслідування вже почалося, відповідні дії здійснюють прокурори міжнародного кримінального суду. Для того, аби перші обвинувачені росіяни туди потрапили, потрібно, як мінімум, їх доправити на суд.

«Міжнародний кримінальний суд не слухає справи заочно. Відповідно країни-партнери і ми, не лише збираємо докази, а й «виловлюємо» воєнних злочинців, аби доправити їх до суду»,
– запевнив Денис Малюська.

Про початок міжнародного розслідування над росіянами: дивіться відео

Олена Кандяк

24tv.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я