Що не варто писати у месенджерах в умовах війни?

0

З початком війни месенджери у смартфонах стали чи не найголовнішим способом комунікації в усіх сферах життя, а також зброєю проти військ РФ.

У Центрі протидії дезінформації при РНБО України розповіли, як безпечно користуватись месенджерами без шкоди для себе та використовувати їх для допомоги українським захисникам.

«Зараз ворог намагається заволодіти нашими даними як у кіберпросторі, так може й фізично викрасти смартфон», – зазначили в Центрі протидії дезінформації.

Тож не забуваймо правила безпечного листування як у соцмережах, так і в месенджерах.

Що не варто надсилати:

  1. Не діліться геолокацією! Вашим місцем перебування, розташуванням українських військ чи складами зберігання боєприпасів ЗСУ. Усе, що може прочитати в листах ваш знайомий — може побачити й ворог!
  2. Не пересилайте в месенджерах та соцмережах паролі від банківських карток, гаджетів тощо. Або використовуйте спеціальні програми зашифрованих миттєвих повідомлень.
  3. З метою безпеки не надсилайте в месенджери інформацію про пересування ворога, ліпше повідомте про це ЗСУ через чатбот єВорог @evorog_bot, після чого видаліть переписку.

Будьте уважні, ставте надійні паролі та бережіть себе та близьких.

armyinform.com.uа

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я