Щорічний літературний конкурс «Поетична зима Миколи Сома»

0

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА

Метою проведення щорічного конкурсу «ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА» є популяризація українського поетичного слова, заохочення до творчої діяльності, пошуків нових поетичних форм, смислів, розвиток емоційності та художнього смаку особистості, вияв поетичних талантів поміж жителів Києва і Київської області.

Конкурс «ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА» проводиться в територіальних межах Києва і Київської області.Організаторами конкурсу є: Публічна бібліотека ім. Лесі Українки м. Києва, Київська організація НСПУ,УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна»,Всеукраїнська творча спілка ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ,громада села Требухова, родина Миколи Сома, броварська літературна студія КРИНИЦЯ, представники від яких входять до складу журі конкурсу.

1. Порядок проведення:

1.1 Конкурс проводиться з вересня по лютий за двома номінаціями:- Краще виконання віршів та пісень на слова Миколи Сома- Кращий власний поетичний твір.

1.2 Мова творів — державна. Вік учасників конкурсу: без обмежень.

1.3 Усі бажаючі взяти участь у конкурсі мають надіслати на нижчевказану електронну чи поштову адресу коротку автобіографію, світлину, контактні дані та короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості.

Якість есеїв не впливає на результати участи у конкурсі, але кращі есеї будуть відзначені.

2. Номінація «Краще виконання віршів та пісень на слова Миколи Сома»:

Учасники, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мають подати до 15 грудня поточного року на електронну адресу lubibl@ukr.net або на поштову адресу 04053 м. Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки: 3 творчі роботи у вигляді відеозапису, коротку автобіографію, світлину, контактні дані і короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості.

Критерії оцінки виконавців: — акторський талант виконавців, рівень виконавської майстерности (дикція, вимова, емоційність); -оригінальність інтерпретацій поезій Миколи Сома; — якість режисури читання поезій і виконання пісень.

Переможці отримують дипломи 1, 2, 3 ступенів.

Приз симпатій отримує виконавець, якого найбільше вподобали глядачі (за кількістю уподобань під кожним відео, які будуть зібрані під одним плейлістом на каналі YouTube).

3. Номінація «Кращий власний поетичний твір»:

Поети, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мають до 15 лютого подати на електронну адресу lubibl@ukr.net або на поштову адресу 04053 м. Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки: до 15-ти віршів та коротку автобіографію, світлину, контактні дані і короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості.

Критерії оцінки творів:оригінальність поетичних форм та смислів поезій; доцільність застосування нових форм у поетичній творчості; органічність єдності форми та змісту поезій; загальна якість заявлених поезій. Переможці отримують дипломи 1,2,3 ступенів.

Поза тим пропонуються заохочувальні грамоти для тих, хто не став переможцем, але чиї творчі потуги мають перспективи на майбутнє.

4. Журі конкурсу:

Учасників конкурсу оцінює журі. Рішення журі приймається на підставі відкритого голосування за більшістю голосів. На засіданнях журі ведеться протокол, у якому фіксується хід засідання, обговорення та результати голосування. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.Телефони для довідок: 0444821334 – приймальня бібліотеки; 0682542496 – Анатолій Горовий

5. Підсумки конкурсу:

Оголошення підсумків конкурсу — ув останній день лютого в Публічній бібліотеці Лесі Українки на літературно-музичному вечорі з участю переможців.

Джерело: PoetychnaZymaSoma

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я