«Справа Василя Стуса»: Медведчук має сплатити «Вівату» майже 300 тисяч

0

Київський апеляційний суд постановив стягнути з кума Путіна і нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука близько 300 тисяч гривень на користь видавництва «Віват» у судовому процесі, ініційованому ним самим щодо книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».  

Джерело: Вахтанг Кіпіані у Facebookрішення суду від 1 червня.  

Пряма мова Кіпіані: «Можна вічно дивитись на три речі – як співають птахи, як тече Дніпро і… як Медведчук програє суди.

Апеляційний суд вирішив, що колишній адвокат поета і дисидента Василя Стуса має компенсувати близько 300 тисяч гривень видавництву «Vivat» витрати на судовий процес, ініційований ним самим. Раніше апеляційний суд постановив закрити справу і повернути мені 780 гривень судового збору».

Дослівно з рішення суду: «Стягнути з ОСОБА_1 (Медведчук – ред.) на користь ТОВ «Віват» судовий збір за подання апеляційної скарги у розмірі 2305 гривень 20 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ТОВ «Віват» витрати на правничу допомогу та витрати, пов’язані з розглядом справи у суді першої інстанції у розмірі 295 тисяч 772 гривні 17 коп.».

Деталі: Повідомляється, що додаткова постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом 30 днів.

Ірина Балачук, УП

Джерело: pravda.com.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я