Тарас Кремінь: «Мусимо визнати: 2022-й — чи не найважчий за роки незалежності та визначальний водночас»

0

Підсумовуючи рік, що минає, мусимо визнати: 2022-й — чи не найважчий за роки незалежності та визначальний водночас.

Війна об’єднала українців в боротьбі проти ворога та в обороні своєї ідентичності. Сила рідного слова відчутна в усіх куточках нескореної країни від мого рідного Миколаєва, прифронтового Харкова, зболеного обстрілами Херсона, незламних Бахмута, Нікополя, Авдіївки й Кривого Рога до золотоверхого Чернігова, мужніх Сум, файного Тернополя, за які моляться у Хмельницькому, Тернополі та Чернівцях. Від Ужгорода до Львова, Рівного та Житомира, Одеси та Кропивницького, Дніпра та Запоріжжя — золоте кільце оборони тисячолітньої столиці — Києва. Літера “Ї” на руїнах Маріуполя, Сєверодонецька, Донецька і Луганська, прапори на Чонгарі та в Сімферополі, церковна служба українською в Севастополі — це про свободу і сталеву гідність українців.

В умовах героїчної боротьби нашого народу підтримка української як єдиної державної безпрецедентна за всі роки новітньої історії. Українська впевнено завойовує належне їй місце, переважаючи абсолютно в усіх сферах суспільного життя. Попит на вивчення української б’є рекорди як в Україні, так і в світі: мільйони вільних почали вивчати українську, демонструючи свою солідарність з Україною. На нас чекає переможний 2023 рік. Нові випробування, які б вони не були, загартовують та об’єднують українців. Велика, сильна, смілива українська родина не тільки вистоїть у боротьбі з ворогом, а й відвоює свої території, зробивши все можливе для невідворотності покарання кожного російського злочинця і колаборанта. Добро, правда та справедливість переможуть!

У новорічну ніч, коли триває 311 доба героїчного спротиву, побажаємо одного — омріяної перемоги. Всім нам міцного здоров’я, віри, витримки та непохитності.

З Новим 2023 роком!

Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови

Джерело: facebook.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я