У Gmail для телефонів додали функцію перекладу листів

0

Корпорація Google додала нову функцію в сервіс електронної пошти Gmail — автоматичний переклад листів на мобільних пристроях Android та iOS. Про це повідомляють у блозі компанії.

«Упродовж багатьох років наші користувачі зручно перекладали електронні листи в Gmail на понад 100 мов. Відсьогодні ми раді оголосити про інтеграцію рідного перекладу в програму Gmail для мобільних пристроїв, яка дозволить вам легко спілкуватися багатьма мовами», — зазначають у Google.

Функція автоматичного перекладу листів стала доступною для користувачів бета-версій Gmail. Вона дозволяє отримувати повідомлення мовою, яка встановлена як основна на їхньому пристрої. Повідомлення про переклад з’явиться, якщо мова повідомлення відрізняється від мови відображення Gmail у налаштуваннях облікового запису користувача.

Користувач може натиснути на кнопку «Перекласти» або «Скасувати», якщо потреби в перекладі немає.

У налаштуваннях можна вибрати опцію автоматичного перекладу всіх вхідних листів. Для цього потрібно перейти до розділу «Загальнi» і знайти пункт «Переклад». Там можна обрати один із трьох варіантів: «Ніколи не запитувати про переклад», «Завжди запитувати про переклад» або «Завжди перекладати». Якщо користувач обере останній варіант, то всі листи будуть автоматично перекладені на мову за замовчуванням без додаткових запитів.

Нагадаємо, раніше у Google Chrome з’явилися автоматичні субтитри українською.

Читайте також: Google допоможе прочитати незрозумілий почерк лікарів

Чільне фото: Gmail

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я