На Дніпропетровщині триває літературний марафон. Письменники Придніпров’я мандрують громадами і спілкуються з читачами. Розповідають історії із життя та презентують власні книжки. Зустрічі проходять у місцевих бібліотеках.
Уже відбулися творчі зустрічі в містах Кам’янському, Кривому Розі, Криничках, Богданівці.
Чергова зустріч із письменниками відбулася в Перещепіному. У рамках програми Ольга Рєпіна та Еліна Заржицька виступили перед містянами.
Їх привітали представники громади, депутати, активісти та пошановувачі читання. Гості подарували свої книжки бібліотеці та домовилися продовжити знайомство.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-59-1024x678.jpg)
Письменниці не тільки фотографувалися на добру згадку з гостинними перещепинцями, але їх виступ частково зафільмували. Після спілкування відбувся концерт, де співали українські пісні та читали гуморески. Також Ольга Рєпіна подарувала свою нову книжку – повість «Рожеві слони в чужих очах не дзеркалаяться» найстарішій читачці бібліотеки.
На черзі у програмі Дніпропетровської ОДА – спілкування з Миколою Чабаном. Він зустрінеться з читачами Софіївської громади 17 вересня.
Марія Дружко та Сніжана Біла завітають до Широкого 28 вересня.
Леся Степовичка 6 жовтня приїде до Нікополя та 15 жовтня — до Томаківки.
Марафон завершує творча зустріч із Еліною Заржицькою та Ольгою Рєпіною 20 жовтня у м. Новомосковську.
Пресслужба ДОО НСПУ
Прокоментуєте?