У «Києво-Могилянській академії» заборонили російську мову для спілкування в стінах вишу

0
203

Мовою держави-агресора – російською – заборонили спілкуватися на території Національного університету «Києво-Могилянська академія». Заборона стосується адміністративного персоналу, студентів та викладачів вишу.

Таку норму в п’ятницю, 27 січня, затвердили у нових правилах внутрішнього розпорядку НаУКМА. Про це повідомив член наглядової ради університету Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що викладання дисциплін російською у виші не ведеться вже дуже давно. Тепер же на території «Могилянки» заборонили й спілкуватися між собою цією мовою.

«У нових правилах, ухвалювати які штовхають вимоги і виклики часу, прописані норми щодо дистанційного навчання та його цифрових форматів, гнучких форм робочих графіків, обліку робочого часу тощо», – написав він.

Зубко зазначив, що ухвалювати такі рішення потребує нова реальність, а саме повномасштабне вторгнення держави-агресорки росії на територію України.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов виступив категорично проти російської мови в Україні. Він вважає, що мова окупантів має зникнути з території України взагалі як елемент ворожої пропаганди і промивання мізків українського населення. А хто проти – «хай іде на російські болота і квакає російською мовою там».

У ''Києво-Могилянській академії'' заборонили російську мову для спілкування в стінах вишу

Як повідомляв OBOZREVATEL, у дошкільних закладах та школах Києва більше не викладатимуть російської мови. Всі предмети діти вивчатимуть державною українською мовою.

news.obozrevatel.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я