У Львові відбулося літературно-мистецьке свято «Філософія серця»

0
308

На камерній сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові відбулося літературно-мистецьке свято «Філософія серця», яке організував Благодійний фонд «Святої Марії-Магдалини». Його метою його було вшанування пам’яті видатного філософа, мислителя, письменника Григорія Сковороди – до 300-ліття від дня народження.

В рамках партнерської співпраці у святі взяли участь і письменники нашої організації: Богдан Завідняк, Олесь Дяк, Юрій Грешко. Свою історію про Сковороду повідав народний артист України, письменник Святослав Максимчук, а Галина Іванова долучилася до діяльності книжкового стенду.

Під час урочистого заходу відбулася і церемонія нагородження: очільник Львівської письменницької організації Олесь Дяк як член редакційної колегії газети «Літературна Україна» на прохання її головного редактора Сергія Куліди вручив Диплом Міжнародної премії газети «Літературна Україна» голові благодійного фонду «Святої Марії-Магдалини» п. Іванні Михайлишин та Диплом «Літературний парнас» Всеукраїнської премії цієї ж газети Юрію Грешку.

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я