У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту дітей

0
227

Про захист прав на життя, здоров’я  і соціального захисту дітей  ішлося  на мітингу українців-біженців  у Майнгаймі, що у Німеччині, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.

У цей складний час організатори змогли створити справжнє свято для дітей із їхніми виступами, піснями, танцями і промовами дорослих.  Виступаючі говорили про дітей, які разом із батьками вимушені  покинути межі рідної країни після вторгнення російського агресора. Ті, хто залишився на рідній землі, практично щодня чують вибухи, перебувають в укриттях. Багато шкіл зруйновано і діти не можуть ходити до школи. Дитинство відбирають вороги.

-Для дорослих людей війна — це катастрофа, а для дітей ми ще не придумали такого слова, яке могло б відбити їхній емоційний стан, – про це говорила я на майдані як людина, яка провела не одну годину з пораненою малечею.  Розповіла про обласну лікарню для дітей у Миколаєві, де дітям надавали допомогу і почула багато історій від маленьких пацієнтів, яких часто навідувала. Одну з них розповіла на мітингу. За допомогою казок, віршів, оповідань  поліпшувала емоційний стан малюків. Забинтовані, на милицях, поранені із сумними очима діти, хотіли чути про інше життя, без вибухів і сирен.

Перебуваючи за кордоном, ні на секунду ми не повинні забувати про Україну, про тих, кого залишили на рідній землі. І вірити, що все буде добре, прийде довгоочікувана перемога.

Віра Марущак

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я