Про це повідомило на своїй сторінці у фейсбуку видавництво Саміт-Книга.
«19 жовтня в Музеї української діаспори відбувся Творчий вечір Василя Степановича Куйбіди. Під звуки високої поезії та чудової музики, в оточенні друзів та шедеврів живопису у гостинному, затишному залі були представлені поетичні збірки видавництва Саміт-Книга, сам автор читав свої вірші, звучали українські пісні у виконанні української співачки Леді Лемберг. Привітати автора зібрались друзі та шанувальники таланту поета. В залі панувала дуже дружня та тепла атмосфера.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/393763178_893674298939696_2726147426316598489_n-1024x877.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394281999_893674182273041_5598550100593404355_n-768x1024.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394262523_893673968939729_3634094976308353760_n.jpg)
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/394276619_893673915606401_8414406196863414112_n-1024x576.jpg)
Дякуємо всім, хто був цього вечора з нами», — йдеться у повідомленні.
Фото зі сторінки видавництва у фейсбуку
Пресслужба НСПУ
Прокоментуєте?