У Всесвітній день поезії львів’ян запрошують долучитись до флешмобу #поезіяєднає

0

Управління культури Львівської міської ради запрошує долучитись до онлайн-флешмобу #поезіяєднає з нагоди Всесвітнього дня поезії. Буде обрано 10 переможців, яким подарують цікаві призи.


Поезія, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, що дуже актуально для нашого сьогодення, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу. Саме тому, управління культури запрошує взяти участь у флешмобі #поезіяєднає.

Для участі потрібно:

  • 21 березня виставити сторіс та/або пост у соціальних мережах з уривком вашої улюбленої поезії (формат на ваш вибір);
  • позначити сторінку управління культури та поставити хештег #поезіяєднає .

Соцмережі управління культури Львівської міської ради:

Як нагороду за участь у флешмобі управління розіграє унікальну настільну гру «Видатні художники Львова». Кожному учаснику/ці буде присвоєно номер і наступного дня, 22 березня, об 11:00 з допомогою рандомайзера буде визначино 10 переможців.

Також долучайтесь в телеграм-канал “LVIV_CULTURE”, щоб завжди бути в курсі актуальних подій та новин культури у Львові та світі – https://t.me/lviv_culture.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/295715-u-vsesvitnii-den-poezii-lvivian-zaproshuiut-doluchytys-do-fleshmobu-poeziiaiednaie

city-adm.lviv.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я