Український проєкт отримав спецвідзнаку Болонського книжкового ярмарку

0

На Болонському ярмарку дитячої книги український проєкт Better Time Stories («Історії кращого часу») отримав спецвідзнаку BolognaRagazzi CrossMedia Awards 2024 у категорії «Книги та цифрові платформи». Про це повідомив Український інститут книги.

Проєкт Better Time Stories («Історії кращого часу») підтримує українських дітей, які були змушені покинути свої домівки через війну. Дітям допомагають подолати сум, інтегруватись у середовище країни перебування і підтримувати зв’язок із родичами, які залишилися в Україні. Для цього використовують як традиційні, так і цифрові платформи розповсюдження книг.

На Болонському ярмарку ініціатива отримала спецвідзнаку в категорії Books and digital platform. Проєкт обрали з-поміж 100 інших із 30 країн світу.

«Я вражений тим, що Better Time Stories відібрали на CrossMedia Awards 2024, особливо в категорії Books and digital platform. Це значить, що ми робимо важливу справу, актуальну не лише для України, а й для міжнародного видавничого ринку. У наш час люди хочуть не лише читати фізичну книжку, а ще й слухати, надто коли йдеться про дитячі книжки», — зазначив співзасновник Better Time Stories Андрій Шмигельський.

Проєкт Better Time Stories цьогоріч представлений на національному стенді, організованому Українським інститутом книги в межах Болонського ярмарку дитячої книги 2024. Україну з національним стендом представляють 20 видавництв.

Як повідомлялося, Болонський ярмарок дитячої книжки назвав найкращі кросмедійні проєкти 2023 року. Болонський книжковий ярмарок оголосив лавреатів Bologna Ragazzi Awards та Bologna Ragazzi Digital Awards 2023 року.

Світлини: Український інститут книги

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я