В Камінній залі Будинку письменників відбувся літературно-мистецький фестиваль «Покрова», де всі охочі могли прочитати вірші українських класиків, а також свої власні твори.
До свята приєднався актив Творчого об’єднання поетів КО НСПУ (робоча група — Алла Диба, Наталя Дзюбенко-Мейс, Лілія Максименко), який провів у Будинку письменників поетичні читання.
Три години тривав цей поетичний марафон, на якому виступили різні покоління поетів, зокрема Тетяна Майданович, Валентина Козак, Наталя Дзюбенко-Мейс, Алла Диба, Серго Сокольник, Леся Пронь, Павло Браницький, Тетяна Петровська, Любов Дмитришин, Світлана Ткаченко, Настя Алєксєєва, Галина Кириченко та багато цікавих поетів.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSCN7005-1024x788-1-1024x788.jpg)
Свято вдалося на славу. Поети прочитали свої власні поетичні твори, а також вірші українських класиків. І хоч надворі по-осінньому було вельми прохолодно, у Камінній залі Будинку письменників панувало тепло і затишок — насамперед від щирих поетичних рядків, які зігрівали душу й заохочували до філософських міркувань — про земне життя людини-поета і його актуальну роль у контексті сучасної української літератури.
Пресслужба НСПУ
Прокоментуєте?